Logo Marxa

esponsors

Classificacions completes i podiums populars / Clasificaciones completas y podium populares

Homes 25 Km

Dor. Nom complet Any Categ. Fed. Club Temps Diferencia
1 DIEGO RUIZ 77 SNR ARA CMGC 01:16:18.4 00:00:00.0
50 BAPTISTE CAZAUX 78 1ª pop.

SALOMON TEAM 01:16:18.7 00:00:00.3
2 CARLOS LANNES 79 SNR ARA CMGC 01:17:29.9 00:01:11.5
3 RUBEN CASENY 86 SNR CAT CAEI 01:19:02.7 00:02:44.3
4 MARCOS HERNANDEZ 92 SNR MAD RIVAS 01:24:19.1 00:08:00.7
9 JAUME FORCADA 67 VTR CAT P.E.C 01:24:19.4 00:08:01.0
13 ARMAND GERIMENT 90 SNR CAT Versaris Bellver 01:26:03.2 00:09:44.8
121 Guillem Sancho 81 2º pop.


01:26:07.6 00:09:49.2
12 PABLO BOUZAS 90 SNR ARA CMGC 01:28:18.3 00:11:59.9
104 Sergi Caballero 77 3º pop.


01:36:21.3 00:20:02.9
15 CARLES GAMISANS 69 VTR CAT P.E.C 01:36:24.4 00:20:06.0
6 MARCEL SANGENIS 93 JUN CAT Versaris Bellver 01:38:45.7 00:22:27.3
102 Joan Barnola 67

PEC 01:39:11.4 00:22:53.0
115 Aristides Miranda 69

CEC 01:41:32.2 00:25:13.8
103 Josep Barnola 70

PEC 01:41:48.0 00:25:29.6
131 JOSEP GRAS 67


01:42:11.2 00:25:52.8
14 JUAN DELICADO 76 SNR CAT ANEC 01:42:14.6 00:25:56.2
107 Carles Farré 58


01:44:27.0 00:28:08.6
114 Ricard Miquel 69

PEC 01:45:05.8 00:28:47.4
112 Sergi Maüll 66

CEFUC 01:45:08.7 00:28:50.3
96 Jordi Farre



01:46:49.3 00:30:30.9
122 Jordi Sunyer 62


01:48:16.6 00:31:58.2
97 Ramón Fargus



01:54:40.9 00:38:22.5
130 PABLO CORBI 74


01:56:23.5 00:40:05.1
109 Pere Gabarró 69


01:57:23.3 00:41:04.9
120 Albert Rull 84

CEFUC 01:58:29.1 00:42:10.7
125 Emili Vicente 65

CEFUC 02:02:50.9 00:46:32.5
128 Ramon Miñambres


UEU 02:03:29.9 00:47:11.5
106 Ezequiel Esteve 62

CEC 02:03:35.1 00:47:16.7
124 Emili Vergés 76


02:14:09.5 00:57:51.1
129 ARITZ PASCUAL 84

iRRTZ 02:23:10.0 01:06:51.6
17 LLUIS TRAVE 56 VTR CAT CENA 02:27:23.8 01:11:05.4
92 Carlos Lluis



02:37:08.3 01:20:49.9
101 Juanjo Armendariz


CEFUC 02:52:23.1 01:36:04.7
110 Josep Hurtado 53

CEFUC 03:27:13.0 02:10:54.6
95 Carlos Franco



03:30:03.5 02:13:45.1
117 Lluís Payrató 60

CEC 03:32:48.0 02:16:29.6
113 José Mezquita 62


03:42:35.5 02:26:17.1
116 Eduard Monso 56

CMSC 04:03:56.8 02:47:38.4

 

Dones 25 Km

Dor. Nom complet Any Categ. Fed. Club Temps Diferencia
33 ELISA HERNANDEZ 91 SNR MAD RIVAS 01:27:56.5 00:00:00.0
34 BERTA MORRAL 92 SNR CAT CEFUC 01:35:00.5 00:07:04.0
38 MONICA SAEZ 76 SNR ARA EMEM 01:36:53.2 00:08:56.7
35 BEATRIZ BLANES 89 SNR ARA MAYEN 01:37:02.0 00:09:05.5
36 CYNTHIA MARTINEZ 83 SNR NAV IRRTZ 01:49:13.4 00:21:16.9
39 AZAHARA FURONES 87 SNR ARA CMGC 01:54:37.4 00:26:40.9
37 BERTA PEREZ 81 SNR ARA CMGC 02:01:20.2 00:33:23.7
108 Marta Folch 69 1ª pop.

PEC 02:07:59.6 00:40:03.1
127 Conchi Zayas 60 2º pop.


03:42:47.7 02:14:51.2
119 Eulàlia Purtí 54 3º pop.

CMSC 03:44:40.3 02:16:43.8

 

Homes 14 Km.

Dor. Nom complet Año Categoria Federación Club Tiempo Diferencia
19 JULEN ARMENDARITZ 95 JUN CAT CEFUC 00:44:26.8 00:00:00.0
24 ORIOL LLARDEN 96 JUN CAT ANEC 00:44:28.2 00:00:01.4
20 MARIO PARODI 95 JUN CAT P.E.C 00:44:56.8 00:00:30.0
18 BERNAT GALCERAN 95 JUN CAT P.E.C 00:46:49.5 00:02:22.7
22 NIL LLARDEN 95 JUN CAT ANEC 00:47:32.1 00:03:05.3
25 JAVIER GERICO 96 JUN ARA MAYEN 00:47:44.5 00:03:17.7
27 ARNAU VIDAL 96 JUN CAT CEFUC 00:48:49.3 00:04:22.5
26 ANATOLIY SVYATOSLAVSKYY 96 JUN ARA MAYEN 00:48:57.5 00:04:30.7
23 ADRIAN GIMENEZ 95 JUN ARA MAYEN 00:50:13.9 00:05:47.1
329 Josep Llarden 60 1ª pop.

ANEC 00:52:38.9 00:08:12.1
31 EDUARD CUBOTA 97 CDT ARA HBEN 00:55:51.9 00:11:25.1
21 VICTOR SENA 95 JUN ARA HBEN 00:55:52.7 00:11:25.9
323 Oriol Gasset 97 2º pop.
CESJ 00:56:29.4 00:12:02.6
340 Marc Perez 98

3º pop.


ANEC 00:57:38.9 00:13:12.1
327 Vadim Hurtado 98

CEFUC 01:01:29.6 00:17:02.8
303 David Andrew Bong 47


01:10:35.7 00:26:08.9
368 Roger Vila 70 Familiar
Versaris Bellver 01:11:00.7 00:26:33.9
30 ANDRES SANCHEZ 97 CDT ARA MAYEN 01:11:43.2 00:27:16.4
351 Marti Forcada 02

PEC 01:11:49.8 00:27:23.0
319 Elias Fernandez 98

Versaris Bellver 01:13:38.2 00:29:11.4
342 Joan Porcar 60


01:14:20.8 00:29:54.0
345 Pol Makuri Redolad 91

CENA 01:15:24.3 00:30:57.5
357 Arnau Olm 00

Versaris Bellver 01:16:40.7 00:32:13.9
361 Andreu Checa 58

Versaris Bellver 01:18:02.7 00:33:35.9
330 Jordi Majoral JR


CEFUC 01:19:46.2 00:35:19.4
355 Martin Morales 02

Versaris Bellver 01:20:45.9 00:36:19.1
332 Aleix Majoral 99

CEFUC 01:25:11.9 00:40:45.1
312 Aitor Espallargues 80


01:26:16.0 00:41:49.2
322 Pau Francino 99

CEFUC 01:27:46.6 00:43:19.8
321 Xavier Francino 60

CEFUC 01:28:36.1 00:44:09.3
429 Joan Barrole



01:28:58.4 00:44:31.6
316 Carles Esteve 67

CESJ 01:29:09.3 00:44:42.5
334 Alex Merino 99

Versaris Bellver 01:30:49.6 00:46:22.8
374 Ton Vila 01 Familiar
Versaris Bellver 01:32:34.6 00:48:07.8
310 Josep Maria Combalia 58


01:32:41.7 00:48:14.9
358 Lluc Pelaez 01

Versaris Bellver 01:33:11.7 00:48:44.9
339 Genís Olm 98

Versaris Bellver 01:33:31.0 00:49:04.2
343 Marc Porcar 93


01:35:27.5 00:51:00.7
428 Roc Vilaro



01:36:48.6 00:52:21.8
378 Xavier Miñambres


CEFUC 01:38:39.8 00:54:13.0
354 Aleix Garreta 01


01:39:16.6 00:54:49.8
318 Gerard Feixes 99

CEFUC 01:39:40.8 00:55:14.0
349 Joan Garreta 58


01:40:13.7 00:55:46.9
348 Josep Vallverdu 73


01:42:36.2 00:58:09.4
377 Nil Aznar
Familiar

01:44:45.1 01:00:18.3
376 Adriá Aznar
Familiar

01:44:45.4 01:00:18.6
325 Joan Gelonch 66


01:44:57.4 01:00:30.6
364 Gerard Vallverdu 01

CEFUC 01:46:22.3 01:01:55.5
366 Eliseu Guillamon 68 Familiar
Versaris Bellver 01:46:32.9 01:02:06.1
315 Josep Nardó


CESJ 01:49:36.6 01:05:09.8
438 Josep Santamaría



01:51:36.1 01:07:09.3
431 Felipe Silva



01:51:38.5 01:07:11.7
341 Lluis Plana 71

Versaris Bellver 01:51:41.0 01:07:14.2
352 Bernat Gabarró 03

CEFUC 01:54:44.5 01:10:17.7
331 Jordi Majoral 63

CEFUC 01:57:23.9 01:12:57.1
435 Marc Rodrigo



01:57:27.8 01:13:01.0
436 Guide Obrador



01:58:26.0 01:13:59.2
337 Lluis Olm 61


02:01:15.0 01:16:48.2
359 Pau Plana 03

Versaris Bellver 02:02:53.6 01:18:26.8
356 Adria Moyano 01


02:03:03.5 01:18:36.7
370 Jan Crusat 03 Familiar
Versaris Bellver 02:03:25.9 01:18:59.1
336 Jordi Munt 98


02:06:02.6 01:21:35.8
304 Horaci Botella 51

CENA 02:14:11.9 01:29:45.1
328 Miguel Jimenez 57

CENA 02:15:09.8 01:30:43.0
373 Roc Vila 03 Familiar
Versaris Bellver 02:17:47.2 01:33:20.4
371 Aniol Guillamon 03 Familiar
Versaris Bellver 02:30:39.3 01:46:12.5
317 Francesc Farre 60


02:36:32.9 01:52:06.1

 

Dones 14 Km.

Dor. Nom complet Any Categ. Fed. Club Temps Diferencia
40 MARTA CESTER 95 JUN CAT ANEC 00:52:35.7 00:00:00.0
43 CRISTINA ARA 96 JUN ARA MAYEN 00:53:58.3 0:01:22.6
42 AINHOA ARMENDARIZ 96 JUN CAT CEFUC 00:54:16.6 0:01:40.9
45 ADRIANA CAPDEVILA 96 JUN ARA MAYEN 00:55:23.6 0:02:47.9
47 PILAR PRADO 96 JUN ARA MAYEN 00:56:38.9 0:04:03.2
49 IRATI IZAGIRRE 97 CDT ARA MAYEN 00:56:58.4 0:04:22.7
44 JARA MINCHOT 96 JUN ARA HBEN 00:57:27.1 0:04:51.4
48 ANE GOROSTEGUI 97 CDT ARA MAYEN 00:57:43.2 0:05:07.5
41 MARINA GABAS 94 JUN ARA GUARA 00:59:07.6 0:06:31.9
46 LORENA JAQUET 96 JUN ARA HBEN 01:07:43.8 0:15:08.1
302 Mar Besses 98 1ª pop.
Versaris Bellver 01:22:03.4 0:29:27.7
360 Jana Selles 03 2º pop.
Versaris Bellver 01:25:26.2 0:32:50.5
301 Marta Bassa 80

3º pop.



01:32:24.3 0:39:48.6
309 Dolors Claverias 57  

01:32:47.1 0:40:11.4
365 Mireia Varela 00  
CEFUC 01:32:49.4 0:40:13.7
314 Rosa Estañol 99  

01:35:50.5 0:43:14.8
333 Maria Malé 97  
CEFUC 01:36:43.7 0:44:08.0
307 Eva Clausó
 
UEU 01:37:17.4 0:44:41.7
362 Maria Selles 01  
Versaris Bellver 01:38:26.2 0:45:50.5
434 Meritxell Santamaría
 

01:41:11.4 0:48:35.7
439 Marta Jimenez
 

01:41:14.0 0:48:38.3
375 Belen Aznar 67 Familiar

01:44:33.6 0:51:57.9
306 Judit Castellví 93  

01:49:15.2 0:56:39.5
335 Carme Montilla 43  
CAEI 01:50:41.3 0:58:05.6
381 BERTA GRAS 04 Familiar

01:56:16.5 1:03:40.8
427 NURIA GRAS 02 Familiar

01:57:07.7 1:04:32.0
426 Alba Lloys   Familiar     01:57:10.2 1:04:34.5
347 Laia Vallvé 00  
CEFUC 01:57:24.1 1:04:48.4
338 Florentina Olm 99  
Versaris Bellver 01:57:47.4 1:05:11.7
353 Queralt Gamisans 03  
PEC 01:57:59.0 1:05:23.3
305 Nuria Carbonell 64  
PEC 01:58:13.8 1:05:38.1
372 Laia Guillamon 99 Familiar
Versaris Bellver 02:03:03.2 1:10:27.5
313 Pilar Espuga 71  

02:03:17.9 1:10:42.2
326 Guadalupe Hurtado 51  
CEFUC 02:05:55.8 1:13:20.1
369 Iona Crusat 02 Familiar
Versaris Bellver 02:17:40.2 1:25:04.5
367 Olga Reig 64 Familiar
Versaris Bellver 02:17:40.6 1:25:04.9
380 Anna Roset       Versaris Bellver 02:18:16.4 1:25:40.7
344 Núria Pujol 70  
Versaris Bellver 02:30:41.1

1:38:05.4

320 Anna Fontcuberta 73  

02:36:32.7 1:43:57.0

Familiar 14 Km

Familia Vilà
5:01:22.5
Familia Aznar
5:14:04.1
Famlia Gras
5:50:34.4
Famlia Guillamon
6:20:15.4
Famlia Crusat
6:38:46.7

Premis especials

Premi especial Anna Fontcuberta
Premi especial

Pol Makuri Redolad

Corredor més jove Bernat Gabarró

 

Llistes oficials Campionats Espanya Llarga distància / Listas oficiales Campeonatos España Larga distancia