Marxa

Esponsors

Classificacions provisionals

Homes 25 Km

Pos. Dorsal Nom Temps Dif. Categ.
1 484 Sadurni Betriu Boix 1:00:01   Sènior
2 490 Jaume Forcada Cot 1:05:30 0:05:29 Màster 1
3 358 Xavi  Cadena 1:05:32 0:05:31 Màster 1
4 498 Edu Pubill Bruña 1:07:16 0:07:15 Sènior
5 337 Ricard Viliella 1:11:12 0:11:11 Màster 1
6 487 Sergio Caballero del Pozo 1:11:37 0:11:36 Sènior
7 499 Ferran Pubill Bruña 1:13:29 0:13:28 Sènior
8 496 Gaspar Pellicer Rogé 1:13:51 0:13:50 Màster 2
9 483 Josep Barnola Montilla 1:15:09 0:15:08 Màster 1
10 482 Joan Barnola Montilla 1:15:56 0:15:55 Màster 1
11 441 Joan Marc Pasques Buchaca 1:16:15 0:16:14 Sènior
12 494 Roger López Mañas 1:17:20 0:17:19 Júnior 1
13 431 Marc Coma Haldon 1:19:38 0:19:37 Sènior
14 480 David Adan Freixes 1:19:49 0:19:48 Sènior
15 320 Ramon Gabarró Munuera 1:29:51 0:29:50 Màster 1
16 489 Ezequiel Esteve Escrich 1:31:29 0:31:28 Màster 2
17 310 Miguel Rodríguez Díaz 1:31:32 0:31:31 Màster 1
18 369 Jordi Vilana Vilarrubla 1:31:51 0:31:50 Sènior
19 495 Jordi Pellicer Roge 1:31:53 0:31:52 Màster 1
20 497 Joan Porcar Busquets 1:33:37 0:33:36 Màster 2
21 332 Pere Munt Duran 1:34:40 0:34:39 Sènior
22 493 Marcel Linares Manrique 1:37:22 0:37:21 Màster 2
23 485 Jose Blanco Fernàndez 1:41:07 0:41:06 Màster 1
24 434 Toni Vicente Martínez 2:00:21 1:00:20 Màster 2
25 500 Antoni Ramon  graells 2:02:19 1:02:18 Màster 2
26 481 Josep Anton Bach Orrit 2:04:12 1:04:11 Màster 1
27 491 Josep Hurtado Serradell 2:26:56 1:26:55 Màster 2

Dones 25 Km

Pos. Dors. Nom Temps Dif. Categ. Dif.
1 312 Mari Paz Sánchez Gaertner 1:17:23   Màster 1
2 486 Louise Brown 1:25:18 0:07:55 Sènior 0:04:40
3 488

Aloma Combalia Claverias

1:33:34 0:16:11 Sènior 0:07:45
4 313 Pilar Vidal Llop 1:40:30 0:23:07 Màster 1 0:11:14

 

Homes 14 Km.

Pos Dorsal Nom Temps Dif Categ.
1 148 Julen Armendariz Gayraud 0:41:10   Júnior 2
1 227 Gral Sellés Bancells 0:41:10 0:00:00 Cadet
3 163 Roger Espinet Lopez 0:41:51 0:00:41 Júnior 1
4 155 Sergi Brau Villaro 0:43:23 0:02:13 Júnior 2
5 158 Cesc Colell Pantebre 0:46:00 0:04:50 Cadet
6 147 José Enrique Acero Vera 0:46:23 0:05:13 Màster 2
7 212 Martin Morales Sanchez 0:47:42 0:06:32 Infantil 2
8 203 Jordi Majoral Espot 0:48:02 0:06:52 Júnior 1
9 289 Ricard Miquel Ferran 0:48:07 0:06:57 Màster 1
10 276 Jan Raich 0:49:53 0:08:43 Cadet
11 241 Elias Fernandez Sabaté 0:50:00 0:08:50 Júnior 1
12 208 Nil Martínez Codina 0:50:57 0:09:47 Júnior 2
13 162 Alvaro Diez Berengeno 0:52:46 0:11:36 Cadet
14 201 Vadim Hurtado Serradell 0:52:49 0:11:39 Júnior 1
15 150 Miquel Auladell Visa 0:53:40 0:12:30 Infantil 2
16 287 Bernat Sellés Gasch 0:54:02 0:12:52 Infantil 1
17 154 Jordi Bolet Aragonès 0:54:12 0:13:02 Sènior
18 206 Guillem Martín Bellido 0:54:56 0:13:46 Sènior
19 243 Pau Francino Batlle 0:55:06 0:13:56 Cadet
20 220 Pol Riu Quinyones 0:55:38 0:14:28 Infantil 2
21 271 Martí Forcada Llos 0:56:01 0:14:51 Infantil 2
22 247 Nil Gili Martínez 0:57:51 0:16:41 Infantil 2
23 284 Roger  Vilà  1:00:21 0:19:11 Pollet
24 219 Pol Makuri Redolad Garcia 1:00:23 0:19:13 Sènior
25 218 Andrés Peña Garrido 1:02:10 0:21:00 Cadet
26 211 Alex Merino Navarro 1:03:44 0:22:34 Cadet
27 223 Joan Carles Sánchez Bravo 1:05:07 0:23:57 Infantil 2
28 215 Gerard Palomo Vicente 1:06:53 0:25:43 Cadet
29 217 Andrés Peña Durán 1:07:06 0:25:56 Màster 2
30 273 Aleix Majoral Oliva 1:08:17 0:27:07 Cadet
31 242 Hasier Ferrando Lorenzo 1:08:28 0:27:18 Cadet
32 202 Jordi López Ayguasanosa 1:09:45 0:28:35 Màster 2
33 204 Jordi Majoral Martinez 1:10:16 0:29:06 Màster 2
34 257 Carles Olm Gunia 1:12:04 0:30:54 Sènior
35 209 Jeroni Martorell 1:13:42 0:32:32 Màster 1
36 282 Ton Vilà Roset 1:16:25 0:35:15 Infantil 1
37 205 Josep March Claret 1:19:11 0:38:01 Màster 1
38 222 Marc Rodrigo Gomez 1:20:30 0:39:20 Infantil 1
39 165 Gerard Feixes Prats 1:20:32 0:39:22 Cadet
40 259 Arnau Olm Sauque 1:27:56 0:46:46 Cadet
41 226 Joan Sauque Carmona 1:33:06 0:51:56 Sènior
42 283 Roc Vilà Roset 1:39:52 0:58:42 Benjamí
43 221 Ramon Riu Rifà 1:40:30 0:59:20 Màster 1
44 153 Francesc Besses Méndez 1:41:39 1:00:29 Màster 1
45 214 Carles Olivé Ollé 1:47:18 1:06:08 Màster 2
46 292 Arnau Miquel Folch 1:47:41 1:06:31 Pollet
47 256 Lluis Olm Font 1:49:54 1:08:44 Màster 2
48 254 Bernat Cadena Serra 1:53:58 1:12:48 Pollet
49 164 Josep Feixes Betriu 1:55:11 1:14:01 Màster 2
50 250 Jordi Serra Conejero 1:58:33 1:17:23 Màster 1
51 210 Valeri Melsió 2:18:02 1:36:52 Benjamí

 

 

Dones 14 Km.

Pos Dors. Nom Temps Dif. Categ.
1 213 Berta Morral Escofet 0:47:05   Sènior
2 252 Carola Vila Obiols 0:48:05 0:01:00 Cadet
3 207 Paula Martinez Codina 0:51:02 0:03:57 Cadet
4 246 Pepa Garcia Tàpias 0:51:08 0:04:03 Júnior 1
5 286 Maria Sellés Gasch 0:55:42 0:08:37 Infantil 2
6 149 Rita Auladell Visa 0:56:08 0:09:03 Cadet
7 244 Mireia Galceran Visa 0:57:57 0:10:52 Cadet
8 245 Queralt Gamisans Carbonell 1:03:17 0:16:12 Infantil 1
9 285 Piluca Gasch 1:03:48 0:16:43 Màster 1
10 229 Merete Selnes 1:05:37 0:18:32 Màster 1
11 251 Mireia Varela Duran 1:08:38 0:21:33 Cadet
12 216 Laura Pellicer Chica 1:11:29 0:24:24 Júnior 1
13 161 Eva De La Hera Rielo 1:11:50 0:24:45 Infantil 1
14 157 Aina Castellet Fontcuberta 1:12:32 0:25:27 Infantil 2
15 240 Mònica Felipó Barrio 1:13:21 0:26:16 Cadet
16 291 Martina  Miquel Folch 1:20:47 0:33:42 Infantil 1
17 228 Laia Sellés Sánchez 1:21:33 0:34:28 Benjamí
18 288 Martina  Sellés Gasch 1:24:28 0:37:23 Benjamí
19 255 Laia Vallvé Tomàs 1:24:56 0:37:51 Cadet
20 152 Mar Besses Casanovas 1:32:35 0:45:30 Júnior 1
21 290 Marta Folch Ferrer 1:36:53 0:49:48 Màster 1
22 151 Berta Besses Casanovas 1:40:34 0:53:29 Infantil 1
23 224 Elisabet Sánchez Caroz 1:44:30 0:57:25 Màster 1
24 258 Florentina Olm Gunia 1:47:19 1:00:14 Cadet
25 272 Montserrat Cinca Pato 1:51:03 1:03:58 Màster 1
26 225 Nadia Sanz Lamora 1:53:12 1:06:07 Sènior
27 156 Marta Caballero Sala 1:53:59 1:06:54 Sènior
28 253 Anna Serra Salamé 1:54:01 1:06:56 Màster 1
29 275 Joana Martinez  1:54:59 1:07:54 Infantil 1
30 274 Salut Marquina 1:59:31 1:12:26 Màster 1
31 159 Gemma Cristòfol 2:18:04 1:30:59 Sènior
32 160 Rosó Cristòfol 2:18:05 1:31:00 Sènior

 

Familiar 14 Km

Pos

Dors. Nom Temps Temps familia Categoria
1 287 Bernat Sellès Gasch 0:54:02   Infantil 1
286 Maria Sellès Gasch 0:55:42   Infantil 2
285 Piluca Gasch 1:03:48 2:53:32 Màster 1
288 Martina  Sellès Gasch 1:24:28   Benjamí
2 289 Ricard Miquel Ferran 0:48:07   Màster 1
291 Martina  Miquel Folch 1:20:47   Infantil 1
290 Marta Folch Ferrer 1:36:53 3:45:47 Màster 1
292 Arnau Miquel Folch 1:47:41   Pollet
3 284 Roger  Vilà  1:00:21   Pollet
282 Ton Vilà Roset 1:16:25   Infantil 1
283 Roc Vilà Roset 1:39:52 3:56:38 Benjamí

 

Premis especials

Superació personal Pol Makuri Redolad
Corredor més veterà

Toni Vicente

Corredor més jove

Bernat Cadena